Kmak Małgorzata

Dyscyplina naukowa: nauki polityczne
Jednostka organizacyjna uczelni: Instytut Prawa, Administracji i Ekonomii, Instytut Nauk o Polityce i Administracji
Pełnione funkcje: zastępca dyrektora Instytutu Prawa, Administracji i Ekonomii, kierownik ds. praktyk na kierunku Administracja

2015

• [Publikacje]. W: Bibliografia publikacji pracowników Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, Kraków, 2015. – Od 2001 r. rejestracja dorobku naukowego pracowników odbywa się elektronicznie – zobacz wykaz ».

2018

• Kmak Małgorzata; rozm. Mikołajczyk Magdalena, Od tańca do żeglugi – czyli jak pogodzić pracę z pasją, „Sprężynka: gazetka studentów Instytutu Prawa, Administracji i Ekonomii UP im. KEN w Krakowie”, 2018, nr 1, s. 2-3.
  • Kmak Małgorzata; rozm. Wąs Monika, Urzędnik idealny, „Commentarii Academici”, 2018, nr 2, s. 21.