Ostrowski Bogumił

Dyscyplina naukowa: filologia rosyjska
Praca na UP w latach: 2016-
Jednostka organizacyjna uczelni: Instytut Neofilologii
Pełnione funkcje: kierownik Katedry Językoznawstwa Rosyjskiego, zastępca dyrektora Instytutu Neofilologii  2020-

2016

• Konczewska Katarzyna, Belaruskìâ gavorkì grodzenščyny ŭ dasledvannâh Bagumìla Astroŭskaga. In: Kurcova Veranika M. [et al.] (red. nauk.), Belaruska-pol’skìâ kul’turna-moŭnyâ ŭzaemadačynennì: ad gìstoryì da sučasnacì = Białorusko-polskie stosunki kulturowo-językowe: historia i współczesność: zbornìk navukovyh artykulaŭ, Minsk, 2016, s. 129-135.

2017

• [Publikacje]. W: Bibliografia publikacji pracowników Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, Kraków, 2017. – Od 2001 r. rejestracja dorobku naukowego pracowników odbywa się elektronicznie – zobacz wykaz »